Versan 60 kapsulių - Judėk Sveikas

Versan, 60 kapsulių

14.50€ 22.30€

Unikalus patentuotas II tipo hidrolizuotas kolagenas
Visos būtiniausios medžiagos sąnariams
Klasikinė vartojimo forma: kapsulės

Nuolaida galioja tik liepos mėnesį

Paskubėkite įsigyti!

VERSAN, 60 kapsulių

„Versan“ kapsules rekomenduojame vartoti norint pasirūpinti sąnariais ir papildyti mitybą jiems reikalingomis medžiagomis.

SUDĖTIS

„Versan“ kapsulėse yra vienintelio Lietuvoje patentuoto II tipo hidrolizuoto kolageno, sudėtyje turinčio chondroitino sulfato, hialurono rūgšties, kitų proteoglikanų. Taip pat vitamino C, kuris padeda palaikyti kolageno susidarymą.

VARTOJIMAS

Rekomenduojama suaugusiesiems ir vaikams, vyresniems nei 12 metų, gerti po 2 kapsules per dieną užgeriant stikline vandens. Rekomenduojama vartojimo trukmė yra trys mėnesiai. *Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių funkcijai, susidarymą.

ĮSPĖJIMAI

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu prieš vartojant šį maisto papildą reikėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Dviejose kapsulėse:

BioCell Collagen®1000 mg
Vitaminas C80 mg (100 % RMV)

RMV – referencinė maistinė vertė

 

©Judėk Sveikas. Be raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją. Privatumo taisyklės