Versan osteo - Judėk Sveikas

Versan Osteo, 30 tablečių

9.75€  15.00€

Daugiau unikalaus patentuoto II tipo hidrolizuoto kolageno
Sudėtis papildyta bioaktyviais pieno baltymais
Klasikinė vartojimo forma: tabletės

Nuolaida galioja tik liepos mėnesį

Paskubėkite įsigyti!

VERSAN OSTEO, 30 tablečių

Jei norite turėti sveikus sąnarius ir papildyti mitybą jiems reikalingomis medžiagomis, rekomenduojame „Versan Osteo“ tabletes.

SUDĖTIS

„Versan Osteo“ tabletėse yra dar daugiau patentuoto II tipo hidrolizuoto kolageno, sudėtyje turinčio chondroitino sulfato, hialurono rūgšties, kitų proteoglikanų. Taip pat „Versan Osteo“ tablečių sudėtis papildyta patentuotais pieno baltymais ir vitaminu C, palaikančiu kolageno susidarymą.

VARTOJIMAS

Rekomenduojama suaugusiesiems ir vaikams, vyresniems nei 12 metų, gerti po 2 tabletes per dieną užgeriant stikline vandens. *Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių funkcijai, susidarymą.

ĮSPĖJIMAI

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu prieš vartojant šį maisto papildą reikėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Dviejose tabletėse:

BioCell Collagen®1200 mg
Osteol™200 mg
Vitaminas C80 mg (100 % RMV)

RMV – referencinė maistinė vertė

©Judėk Sveikas. Be raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją. Privatumo taisyklės